Turk Net Forumları
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Turk Net Forumları

Paylaşım Platformu

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Avrupa Birliği Hibeleri İçin Adım Adım Proje Hazırlama-Nadir Ateşoğlu,Ebubekir Doğan

YazarMesaj
EzeL

EzeL

Avrupa Birliği Hibeleri İçin Adım Adım Proje Hazırlama-Nadir Ateşoğlu,Ebubekir Doğan  Empty
MesajKonu: Avrupa Birliği Hibeleri İçin Adım Adım Proje Hazırlama-Nadir Ateşoğlu,Ebubekir Doğan    Avrupa Birliği Hibeleri İçin Adım Adım Proje Hazırlama-Nadir Ateşoğlu,Ebubekir Doğan  Icon_minitimePaz Ocak 02, 2011 5:12 pm

Kitap Özet

Günümüzde Avrupa Birliği ile diğer uluslararası kuruluşlardan ve Türkiye'deki kamu kuruluşlarından fon talep edebilmek için proje bazlı bir düşünceye ihtiyaç duyulmaktadır. Proje bazlı bakış açısı Türkiye'de 2004 yılında hayatımıza girdi. Ancak kamuoyu bu konuda yeterince bilgilendirilemediği için proje kavramı çok farklı şekillerde anlaşılabilmektedir. Bu eser bir taraftan yanlış algılamaların önüne geçmek, diğer taraftan da bu alanda var olan boşluğu gidermek amacıyla yazılmıştır.

Kitap; Avrupa Birliği, resmi kurumlar ve fon sağlayan diğer kuruluşlar için hibe projesi nasıl hazırlanır, hangi formlar nasıl doldurulur, proje hazırlarken dikkat edilmesi gereken püf noktalar nelerdir, sorularına ayrıntılı olarak cevap vermektedir. Ayrıca kitabın sonunda Avrupa Birliğinden onay almış, uygulanmış iki adet örnek proje bulunmaktadır. Böylece okuyucu projesini rahatlıkla hazırlayabilecek donanıma sahip olacaktır. Eserin; işe yeni başlayanlar, sivil toplum kuruluşları, belediyeler, üniversiteler ve özel sektör kuruluşları için faydalı olacağı inancındayız.

Kitap Ön Yüzü

Avrupa Birliği Hibeleri İçin Adım Adım Proje Hazırlama-Nadir Ateşoğlu,Ebubekir Doğan  78017

Kitap Künyesi

Avrupa Birliği Hibeleri İçin Adım Adım Proje Hazırlama - Nadir Ateşoğlu,Ebubekir Doğan
· Efil Yayınevi
· Basım Tarihi : 12 - 2010
· ISBN : 9786054334513
· Sayfa Sayısı : 127
· Etiket Fiyatı : 10.00 TL

Avrupa Birliği Hibeleri İçin Adım Adım Proje Hazırlama-Nadir Ateşoğlu,Ebubekir Doğan
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Fasıl - Doğan Akhanlı
» Estonya ‘büyük adım’ attı, Euro’nun 17’nci üyesi oldu
»  Balyoz - Bir Darbe Kurgusunun Belgeleri Ve Gerçekler - Pınar Doğan - Dani Rodrik
» Evlenirken Nikah İçin Gerekli Evraklar
» Eva Mendes'in filmi için 150 kişi başvurdu