Turk Net Forumları
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Turk Net Forumları

Paylaşım Platformu

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Shatter the Bones - Stuart MacBride

YazarMesaj
EzeL

EzeL

Shatter the Bones - Stuart MacBride  Empty
MesajKonu: Shatter the Bones - Stuart MacBride    Shatter the Bones - Stuart MacBride  Icon_minitimePaz Ocak 02, 2011 4:53 pm

Kitap Özet

Yeni Logan McRae gerilim Soğuk Granit ve Dark Blood en çok satan yazar, cesur Aberdeen ayarlayın. 'Sen Alison ve Jenny McGregor güvenli dönüşü için para toplamak olacaktır. Eğer on dört gün içinde yeterince para varsa onlar çıkacak.' Değilse, Jenny öldürülecektir. " Alison ve Jenny McGregor - Aberdeen kendi anne-kız şarkı hissi - TV smash-vurmak Britain's Next Big Başlangıç yarı finale kadar vardır. Hepsi dedikodu dergilerinde, onlar YouTube Bulunmuş milyonlarca var, herkes onları seviyor. Ama onların gerçek-TV rüya gerçek hayat kabusa dönüşmüştür. Fidye talebi de Alison ve Jenny canlı tutmak istiyorsanız kazmak derin millet söylüyorum, internet ve TV, tüm gazetelerde görünür. Medya eylem istiyorum; keder ve öfke kamu görüntüler ateş-pitch ulaşıyor. Zaman, ama azalıyor DS Logan McRae ve arkadaşları gitmek için bir şey var: failler adli delil tek bir parça bırakmadım. Soruşturma hiçbir gidiyor. Bu ün fiyatı sadece çok yüksek var gibi görünüyor!

Shatter the Bones - Stuart MacBride  N359392

Shatter the Bones - Stuart MacBride
1 sayfadaki 1 sayfası